Яценюк: Путін і його оточення — це воєнні злочинці. І вони мають бути притягнуті до відповідальності

“Переконаний, що переговори – не більш як димова завіса. Путін – брехун. Він – убивця. Не вірю, що Путін хоче переговорів. Він мав величезну можливість вирішення цієї кризи без розв’язання війни, дипломатичними методами. Але збрехав світові, брехав нам, брехав вам, бреше власному народу”, — заявив в інтерв’ю американському телеканалу CNN Прем’єр-міністр України 2014-2016 рр Арсеній Яценюк.  

Він зазначив, що поважає рішення Президента Зеленського про участь в цих переговорах. Адже ми показуємо нашу добру волю.

“Проте єдине, до чого готовий Путін, — завоювати Україну і змінити геополітичну структуру світу. Не маємо права цього допустити”, – наголосив він. 

Заяви Путіна про ядерну зброю, за його словами, ще раз показують, що він неадекватний.

“Він у дуже своєрідному психологічному стані. З одного боку, це може бути просто брязкання зброєю і підняття ставок. З іншого – Росія це абсолютно ворожа держава, а Путін – диктатор. Ми можемо очікувати будь-чого від цього воєнного злочинця”, — сказав Арсеній Яценюк.


Він іще раз наголосив, до “Путін і його  оточення — це воєнні злочинці. І вони мають бути притягнуті до відповідальності. І вони будуть посаджені за грати міжнародним кримінальним судом. Час настане”. 

“Україна існувала, існує і буде існувати. І ми показали це всьому світові. Ні Путін, ні навіть певні країни у вільному світі не очікували такого потужного спротиву з боку українського народу. Україна вистоїть”, — заявив в ефірі CNN Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар