Путін назвав керівництво України “зграєю наркоманів і неонацистів”

Президент країни-агресора Володимир Путін перед своїм народом називає керівництво України “зграєю наркоманів і неонацистів”, а українських патріотів, які захищають свою Батьківщину від росіян, – “націоналістичними формуваннями”.

Промова Путіна на оперативній нараді з членами Ради безпеки.

Говорячи про перебіг “спецоперації в Україні”, російський президент дав “високу оцінку” діям російської армії, назвавши їх “героїчними”.

При цьому Путін заявив, що “основні зіткнення” російської армії на території України “відбуваються не з регулярними українськими військами, а з націоналістичними формуваннями, які відповідають за геноцид на Донбасі”.

Путін переконує свій народ у тому, що “націоналістичні елементи, впроваджені до складу регулярних українських частин, не тільки підбурюють їх до озброєного опору, але, по суті, відіграють роль загороджувальних загонів”.

Після нападу російської армії на міста України Путін стверджує, що “бендерівці і неонацисти” виставляють важке озброєння, у тому числі, системи залпового вогню, “прямо в центральних районах великих міст, включаючи Київ і Харків”, щоб викликати “удар російських комплексів у відповідь по житлових кварталах”.

І все це, заявляє Путін, відбувається “за рекомендацією американських радників”.

Реклама

Залишити коментар