Шановні співгромадяни – жителі Сумської, Чернігівської, Херсонської, Житомирської, Київської, Харківської областей! Вірогідно вночі рашисти будуть підтягувати свої війська з паливом і боєприпасами. Передавайте інформацію про пересування ворожої техніки українським військовим або керівництву своїх населених пунктів, районів, областей! Тільки разом переможемо!
Генштаб просить повідомляти будь-яку інформацію про переміщення окупантів та сил їх забезпечення
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2022/02/bez-nazvanyia.jpg)
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)