Росія розпочала війну проти України: завдали удари по військових об‘єктах у Києві, Харкові, Дніпрі

Президент РФ Володимир Путін ухвалив рішення про проведення спеціальної військової операції із “захисту Донбасу”. По кількох військових об’єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, в Одесі висадився російський десант, а війська РФ перейшли кордон під Харковом. Про це повідомляє Укрінформ.

“Мною прийнято рішення про військову операцію (щодо захисту Донбасу – ред.)”, —заявив Путін у зверненні, яке транслювалося російськими телеканалами.


По кількох військових об’єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, в Одесі висадився російський десант, а війська РФ перейшли кордон під Харковом.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

“Розпочалося вторгнення. Щойно були ракетні удари по центрах військового Управління, аеродромах, військових складах у Києві, Харкові, Дніпрі. Йдуть артилерійські обстріли кордону”, – написав Геращенко.

Цю інформацію підтвердив журналіст Юрій Бутусов.

“Росія атакувала Україну і її війська перетнули наші північні кордони. Атаковані військові об’єкти по всій країні, передусім частини протиповітряної оборони, авіабази, системи управління. Збройні сили Украіни чинять опір”, – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Також, як у своєму telegram каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, ракетні удари почались по Києву, Харкову та іншим містам України, в Одесі російський десант висадився в районі Фонтанки, а біля Харкова війська РФ перейшли державний кордон.

Реклама

Залишити коментар