МЗС: Україна закликала міжнародну спільноту діяти негайно і активувати пакет нових санкцій

Україна закликала міжнародну спільноту діяти негайно і активувати пакет нових санкцій, щоб зупинити агресію Путіна проти нашої країни. Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ (МЗС).

“Президент Російської Федерації Владімір Путін оголосив про початок нової хвилі агресії проти України… Російські війська здійснюють удари по мирних українських містах з різних напрямів, у тому числі зі сторони тимчасово окупованих Донбасу та Криму, а також північно-східного регіону. Це – акт війни, напад на суверенітет та територіальну цілісність України, грубе порушення Статуту ООН та основоположних норм і принципів міжнародного права”, — заявили у зовнішньополітичному відомстві.

У МЗС зазначили, що Україна активувала своє право на самозахист відповідно до міжнародного права.

“Наші захисники готові дати рішучу відсіч державі-агресору і будуть усіма силами захищати українську землю. Україна закликає міжнародну спільноту негайно діяти. Зупинити агресію Владіміра Путіна проти України можуть лише об’єднані та рішучі кроки. Наші партнери мають негайно активувати пакет нових санкцій”, — наголосили у МЗС.

Реклама

Залишити коментар