Зеленський заявив, що готовий до переговорів із Путіним у будь-якому форматі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий до будь-якого формату переговорів із главою Кремля Володимиром Путіним задля встановлення миру на Донбасі.

Водночас за його словами, попри публічні заяви, російська сторона не демонструє готовності до реальної розмови.

«Щойно Росія публічно каже, що вона готова говорити щодо деескалації, готова говорити про двосторонні відносини, кожного разу після цього ми робимо запит до Росії, щоб ця зустріч у тому чи іншому форматі відбулася. Але, крім публічної позиції, в реальності вони не готові з нами спілкуватися, вони не хочуть», – наводить слова Зеленського пресслужба ОПУ.

За його словами, Україна готова до розмови: “Я готовий до будь-якого формату”.

Він розповів, що українська влада подала офіційні запити і намагалася зв’язатися з Путіним, коли зросли ризики ескалації на українських кордонах через концентрацію російських військ

«Україну не залишають без відповіді, але ця відповідь не веде до зустрічі. Телефонну розмову також ніхто не підтверджує», – наголосив Зеленський.

Він також повідомив, що Україна також зацікавлена в ініціативах інших країн, які пропонують допомогу в організації зустрічі з російською стороною.

«Я не відмовив жодної з тих країн, які нам пропонували. Більше того, ми й самі пропонували тим чи іншим країнам. Ми були зацікавлені у різних форматах розмови з Російською Федерацією», – додав Зеленський.

Реклама

Залишити коментар