СБУ проводить антитерористичні навчання в БДМУ

17 лютого 2022 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернівецькій області спільно з Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області та Буковинський державний медичний університет проводить антитерористичні навчання на базі навчального закладу.

Тренування відбуваються в умовах, наближених до реальних. Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.

Служба безпеки України просить мешканців і гостей Чернівців, які в цей час перебувають у центрі міста, сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із обмежувальними заходами.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та із безумовним дотриманням прав і свобод громадян.

СБУ закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номером «гарячої лінії» СБУ в Чернівецькій області (0372) 54 02 04,
або телефонувати 102.

Реклама

Залишити коментар