Придбали нову техніку: у чернівецькому училищі №3 відкрили центр крою та дизайну

У Чернівецькому вищому професійному училищі №3 відкрили навчально-практичний центр сучасних технологій крою та дизайну. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Для закладу придбали нову техніку, котра дозволяє моделювати, виготовляти та оздоблювати одяг. Це комп’ютери, програмне забезпечення, вишивальна, петельна та обметувальна машини тощо. 

Із початком роботи центру студентів та колектив привітала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

“Сучасний світ потребує заповзятливих і кваліфікованих кадрів, що дасть можливість посилити позиції професійно-технічної освіти в Україні як ключової ланки розвитку економіки нашої держави”, — зауважила Ірина Ісопенко. 

На створення навчально-практичного центру витратили майже 2,3 мільйона гривень. Більшу частину цієї суми – понад 1,5 мільйона – виділили із державного бюджету, 550 тисяч скерували із кошторису Чернівців та 220 тисяч – зі спеціального фонду училища. 

Центр сучасних технологій крою та дизайну – вже 12 подібний освітній хаб, котрий запрацював на Буковині. Відкриття таких закладів має потужний вплив на розвиток професійно-технічної освіти краю.

Реклама

Залишити коментар