У Російській Держдумі проголосували за законопроєкт про визнання незалежності “Л/ДНР”

Депутати Держдуми Росії більшістю голосів ухвалили звернення до президента РФ Володимира Путіна щодо визнання незалежності самопроголошених “Д/ЛНР”. Про це передає ТАСС.

Депутати розглядали дві постанови: одну подала “Комуністична партія Росії” ще в січні. Вона передбачала направлення звернення про визнання самопроголошених республік одразу до Путіна.

За їхніми словами, це створить підстави “для забезпечення гарантій безпеки та захисту цих народів від зовнішніх загроз та реалізації політики геноциду щодо жителів республік”. А ще їхнє визнання, як вважають у партії, нібито “допоможе зміцненню миру і регіональної стабільності та започаткує процес міжнародного визнання обох держав”.

Другий проєкт з’явився 14 лютого — його подали депутати від путінської партії “Єдина Росія” Віктор Водолацький та Артем Туров. Вони, на відміну від першого документа, пропонують не одразу звертатися до президента Путіна з проханням визнати “Л/ДНР”, а спочатку провести консультації з МЗС Росії.

Як пише “Новая газета”, комуністи критикували другу постанову, бо вважали, що вона затягне ухвалення рішення.

За проєкт постанови комуністів проголосував 351 депутат, а за документ “Єдиної Росії” — 310. Тож тепер депутати мають направити звернення одразу до Путіна.

Реклама

Залишити коментар