Міністерство внутрішніх справ – надійний тил Збройних сил України, – звернення Дениса Монастирського

Ситуація на вулицях міст і сіл нашої країни є наразі стабільною і контрольованою.

Про це міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський повідомив у своєму зверненні, яке розміщене на сайті МВС.

“Ситуація на вулицях міст і сіл України є стабільною і контрольованою. За минулу добу в Україні не зафіксовано жодного суттєвого порушення громадського порядку. Транспортна інфраструктура, енергетика, комунальні підприємства, – працюють у звичайному режимі”, – поінформував він.

Чиновник нагадав, що з 14 по 19 лютого особовий склад Національної поліції України був переведений на посилений режим несення служби.

“Цього ранку на вулиці міст та сіл вийшли додаткові патрулі поліцейських та нацгвардійців. Під охорону взяті надважливі об’єкти критичної інфраструктури, зв’язку та транспорту. Посилений режим роботи правоохоронців — це не додатковий привід для паніки, це — про захист та повну готовність до будь-яких викликів”, – заявив міністр.

Монастирський наголосив, що МВС є надійним тилом для ЗСУ.

Окремо він поінформував, що вівторок, 15 лютого, буде критичним днем з точки зору появи сотень фейків та неправдивих повідомлень, метою яких буде нагнітання страху та паніки серед українців.

“Через соцмережі розганятимуться апокаліптичні новини на будь-який смак. Саме тому сотні поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та рятувальників звернулися до українців, щоб показати на власному прикладі, що ми захищаємо, а не панікуємо”, – поінформував він.

У цьому відеозверненні міністра також міститься і звернення від співробітників системи МВС до суспільства.

Реклама

Залишити коментар