В Україні запрацював новий електронний кабінет водія

В Україні запрацював новий електронний кабінет водія — серед іншого, він став адаптованим для мобільних пристроїв.

Про це інформує пресслужба Головного сервісного центру МВС.

“Дотримання обіцянок – це індикатор репутації структури. Все просто: прагнемо змін на краще, ставимо цілі, обіцяємо собі, командно працюємо і виконуємо для вас. Тому не дивно, що довелося побути без електронного кабінету водія лише кілька днів, і ми вже зараз презентуємо новий — модернізований”, – йдеться у повідомленні.

За даними ГСЦ МВС, попередній онлайн-сервіс був створений чотири роки тому, щоб надавати громадянам однаково зручний доступ до найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС.

Уточнюється, що його переваги українці відчули відразу, бо це зекономило масу часу і зусиль клієнтів.

“Також за цей період ми отримали унікальний досвід, сотні ваших відгуків, пройшли шлях від втілення простих послуг до переведення найзатребуваніших в електронний формат. Тепер електронний кабінет водія став адаптованим для мобільних пристроїв, максимально захищений і стійкий до зовнішніх кіберзагроз”, – зазначається у повідомленні.

Як поінформували в установі, дизайн відповідає візуальному стилю сервісних центрів МВС – мінімалізм, а структура інтуїтивно зрозуміла.

У Головному сервісному центрі МВС поінформували, що наразі е-кабінет водія містить такі сервіси, як картка водія, автопарк, штрафи, електронна черга.

Зокрема, сервіс “Картка водія” відображає національне та міжнародне посвідчення водія; “автопарк” – відображає відомості про зареєстровані за фізичними особами транспортні засоби, відмітки про страховий поліс та належного користувача, історію реєстрацій авто; сервіс “Штрафи” – відображає інформацію про штрафи за порушення ПДР, де користувачі будуть мати можливість їх оплачувати.

У сервісі “електронна черга” можна здійснити запис до електронної черги найзручнішого для громадян територіального сервісного центру МВС.

“Протягом декількох тижнів Електронний кабінет водія наповнюватиметься сервісами. І вже у ІІ кварталі 2022 року його роботу буде відновлено у повному обсязі. А громадяни знову зможуть користуватися зручними електронними послугами без обмежень”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Залишити коментар