На Буковині у одному з приміщень деревообробного цеху виявили мертвого працівника

У Чернівецькій області знайшли мертвим на роботі 59-річного працівника лісгоспу. Про це повідомляє пресслужба управління Держпраці в Чернівецькій області.

Зазначається, що управлінням вживаються заходи щодо утворення комісії зі спеціального розслідування випадку смерті працівника лісгоспу.

“До Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло повідомлення про випадок смерті працівника ДП “Чернівецьке лісове господарство”. За попередніми даними, чоловіка 1963 року народження знайдено мертвим у побутовому приміщенні Сторожинецького деревообробного цеху. На місце події відразу ж було викликано бригаду швидкої медичної допомоги та наряд поліції”, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі також додали, що медики констатували смерть працівника.  

Наразі Управлінням Держпраці у Чернівецькій області вживаються заходи щодо утворення комісії зі спеціального розслідування випадку смерті працівника лісгоспу відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337.

Реклама

Залишити коментар