Мер Дніпра замінив прапор Білорусі перед мерією на біло-червоно-білий стяг: посольство Білорусі надіслало ноту протесту

Посольство Білорусі у Києві 10 лютого надіслало до Міністерства закордонних справ України ноту протесту через “акт вандалізму”: мер Дніпра Борис Філатов замінив перед будівлею мерії білоруський червоно-зелений державний прапор на біло-червоно-білий, що є символом національного руху білорусів. Про це повідомляє Бабель.

Посольство Білорусі вважає заміну прапору “цинічним проявом недружнього ставлення до суверенної білоруської нації та актом державного вандалізму”. Мінськ вимагає повернути червоно-зелений прапор біля мерії Дніпра, офіційно вибачитись та провести розслідування.

Мер Дніпра Борис Філатов у відповідь на це заявив у Facebook: “На відміну від нацистської та комуністичної символіки, біло-червоний-білий прапор не є забороненим в Україні, тому молодь може вішати у мерії будь-які прапори, які захоче”.

9 лютого Філатов повідомив, що прапор білоруської громади напроти мерії замінили на біло-червоно-білий — “це народна ініціатива, що обʼєднує всі національні громади, що живуть у Дніпрі”.

Реклама

Залишити коментар