Через технологію «противсіхів» БДМУ може провалити вступну кампанію, – Максим Бурбак

Народний депутат Максим Бурбак прокоментував процес виборів ректора Буковинського медичного університету, другий тур голосування за якого проходить сьогодні у виші.

«Знаю, що існують певні домовленості з тим, щоб вибори ректора БДМУ не відбулися, – наголосив політик у програмі «Постфактум» на телеканалі ТВА. – Обидва кандидати, які пройшли до другого туру, – достойні люди і досвідчені фахівці, які справді можуть очолити мед університет. Кожен – зі своєю програмою і баченням розвитку вишу. Але я не хочу, щоб у результаті технології перемогли «противсіхи» і медичний університет мінімум до червня (це можлива найближча дата наступного конкурсу) залишатиметься без ректора. Без керівника, який відповідає за політику розвитку наукової установи. А це означає, що Буковинський медичний університет підходить до вступної кампанії без ректора і цим буде програвати конкуренцію вишам інших міст.

Хтось через жагу крісла готовий пожертвувати реноме БДМУ, а натомість – вирішити свої, містечкові питання.

Тому хотів би закликати усіх учасників голосування – визначитися за одного з кандидатів, які увійшли у другий тур. І не боятися таємних «ляльководів», які пробують впливати на ваш вибіл.

Я ж прекрасно розумію, що тут відпрацьовується подібна технологія, як і на виборах президента Києво-Могилянської академії. І ми бачимо, як зреагували студенти на саботаж Міносвіти. Я не хочу, щоб це повторилося у Чернівцях.

Кабміну Арсенія Яценюка, у якому я працював, завжди було принциповим самоврядування вишів, ми вболівали за їх незалежність і право обирати собі керівника. Ми давали їм автономію як фінансову, так і управлінську. Не намагайтеся це згорнути. Повернути часи Табачніка не вдасться нікому!»

Реклама

Залишити коментар