Збірна Португалії обіграла команду Росії в фіналі Чемпіонаті Європи-2022 з футзалу

У Нідерландах завершився фінальний турнір XII чемпіонату Європи з футзалу.

У вирішальному матчі на арені Ziggo Dome в Амстердамі збірна Португалії здобула вольову перемогу над командою Росії – 4:2 (0:2) і вдруге поспіль стала чемпіоном Європи.

На 10-й хвилині росіян вивів уперед Антон Соколов, а вже через три хвилини перевагу команди країни-агресора подвоїв Андрій Афанасьєв.

Перед перервою португальці скоротили відставання – точний удар завдав Томаш Пасу. А в другому таймі збірна Португалії зуміла спочатку зрівняти рахунок, а потім і вирватися вперед – дубль оформив Андре Коелью. А за секунду до кінця матчу жирну крапку поставив Пані Варела – 4:2.

«Бронза» Євро-2022 дісталася іспанцям, які у поєдинку за 3-тє місце обіграли футзалістів України (4:1).

Підсумкова класифікація: Португалія, Росія, Іспанія, УКРАЇНА, Казахстан, Грузія, Фінляндія, Словаччина, Азербайджан, Нідерланди, Хорватія, Сербія, Словенія, Італія, Польща, Боснія та Герцеговина.

Зазначимо, що це був перший розіграш за участю 16 збірних у фінальній стадії континентальної першості.