Увечері 3 лютого у селі Банилів в результаті дорожньо-транспортної пригоди загинув чоловік. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Поліції повідомили про те, що приблизно о 20:20 в селі Банилів Вижницького району сталася аварія. Одразу на місце події виїхали співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області та Вижницького районного відділу поліції.
Поліцейські попередньо встановили, що 23-річний водій мопеда “Kymco” не вибрав безпечної швидкості руху та зіткнувся з мотоциклом “Musstang” під керуванням 13-річної місцевої жительки. Від отриманих під час ДТП тілесних ушкоджень водій мопеда загинув на місці аварії.