Росія оголосила про відведення військ Західного воєнного округу у місця постійної дислокації

У Росії заявили, що війська та авіація Західного військового округу РФ завершили «планову перевірку бойової готовності» й нібито повертаються на місця базування.

Про це у суботу, 29 січня, повідомляє Інтерфакс з посиланням на пресслужбу Західного військового округу (ЗВО).

Командувач військ ЗВО Олександр Журавльов заявив, що війська «виконали в повному обсязі» всі завдання. Бойова підготовка продовжиться на полігонах.

«Попереду цілий комплекс заходів, зокрема двосторонні тактичні навчання з залученням авіації і систем ППО», — сказав Журавльов.

За даними штабу округу, підрозділи бригад зв’язку, передові загони інженерних підрозділів, а також радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) прибувають до пунктів постійної дислокації. Авіація, залучена під час так званої перевірки, також повернулася на аеродроми базування.

Після повернення війська ЗВО збираються поповнити необхідні запаси паливно-мастильних матеріалів, ракет та боєприпасів, витрачених під час навчань.

Наразі невідомо, яка кількість військ залишається.

Як зазначає Інтерфакс, про початок так званої перевірки боєготовності з передислокацією підрозділів Західного і Південного військових округів РФ було оголошено чотири дні тому, 25 січня.

Де саме перебували підрозділи, не повідомляється. Зазначається лише, що російські війська були перекинуті на «віддалені полігони». Чотири області Західного округу та три з Південного, а також окупований Крим, який РФ незаконно відносить до своєї території й де базуються російські війська, межують з Україною.

Перевірку нібито почали на тлі кризових відносин з НАТО, в офіційних повідомленнях її називали «плановою».

Реклама

Залишити коментар