Президент Хорватії заявив, що Україна має вести перемовини з бойовиками

Президент Хорватії Зоран Миланович, який раніше називав Революцію Гідності «держпереворотом», заявив, що Україна має вести переговори з бойовиками так званих «ДНР» та «ЛНР».

Про це повідомляє Jutarnji List.

На запитання журналістів, чи він не вважає, що вдався до перебільшень у своїх коментарях про Україну, Миланович відповів: «Я не перебільшував. Україна має проблему з сепаратистами, з якими вона має продовжувати переговори».

При цьому президент додав, що він «не ворог України і не друг Росії».

Миланович заявив, що прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович «поводиться як український агент», а він «діє як президент Хорватії».

«Це величезна різниця. Так що я не слизький із росіянами. Я ніколи не був там офіційно. Я ніколи не пив кави з послом Росії», — сказав він.

Миланович стверджує, що Україна нібито «прославляє учасників Другої світової війни, які є масовими вбивцями поляків та євреїв».

На запитання, чи вважає він, що має вибачитись, Міланович відповів, що ні.

«Перед ким мені вибачатися? У жодному разі», — сказав він.

Раніше президент Хорватії опинився в центрі скандалу, заявивши, що у разі вторгнення РФ в Україну його країна не матиме «ніякого відношення» до цього, а самій Україні «немає місця в НАТО». Також він назвав Революцію Гідності «держпереворотом».

У відповідь українське МЗС викликало посла Хорватії в Україні Аніцу Джамич, щоб донести позицію щодо категоричної неприйнятності висловлювань президента Зорана Милановича.

Реклама

Залишити коментар