Україна не погодиться з ухваленими за її спиною поступками в бік РФ, – Кулеба

Очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна “не дозволить нікому нав’язати нам будь-які поступки” у рамках спроб з деескалації загрози війни з РФ.

Про це він сказав у інтерв’ю CNN.

Кулеба зазначив, що Україна не погодиться на будь-які компроміси, спрямовані на заспокоєння президента РФ Володимира Путіна.

“Якщо хтось піде на поступки щодо України, за спиною України, передусім ми цього не погодимо. Ми не будемо в положенні країни, яка бере слухавку, чує вказівку великої держави і виконує її. Ми багато заплатили, включаючи 15 тис. життів наших громадян, щоб забезпечити право вирішувати власне майбутнє, свою власну долю”, – наголосив він.

Кулеба зазначив, що він не сумнівається у відданості США захищати Україну, незважаючи на коментарі президента Джо Байдена, які припускають, що “незначне вторгнення” російських військ може не призвести до жорсткої реакції військового альянсу НАТО.

“По-перше, президент Байден особисто відданий Україні. Він знає цю країну, і він не хоче, щоб Росія її знищила. По-друге, ми чули від тих американських офіційних осіб, які відкрито розмовляли зі ЗМІ, але також говорили зі мною та іншими українськими чиновниками безпосередньо, що Сполучені Штати залишаться абсолютно відданими покаранню Росії у разі будь-якого типу вторгнення”, – додав очільник МЗС України.

Реклама

Залишити коментар