Дав хабар за реєстрацію спецтехніки: буковинець підробив документи

Жителя Дністровського району судитимуть за реєстрацію спецтехніки за підробленими документами. Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура. 

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно жителя Дністровського району Чернівецької області, який одержав неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави,  підробив та використав підроблені офіційні документи (ч. 2 ст. 369-2, ч. 1, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, 59-річний житель Дністровського району одержав у громадянина 25 тис. грн неправомірної вигоди за вплив на посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області щодо безперешкодної реєстрації сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також видачі відповідних свідоцтв. 

Крім того, підробив договір купівлі-продажу даної сільгосптехніки та висновки спеціаліста з проведення обстеження на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснювали  слідчі  СУ ГУНП в Чернівецькій області, за оперативного супроводу Управління СБ України в Чернівецькій області.

Реклама

Залишити коментар