Учора ввечері, 20 січня, в селі Припруття у ДТП травми ноги отримав 40-річний житель села Тарасівці, який випав з кабіни вантажівки “КАМАЗ”. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Правоохоронці з’ясували, що вантажівку, якою керував 38-річний житель села Тарасівці, занесло, через що односельчанин, 40-річний пасажир, випав з кабіни. Медики діагностували у потерпілого перелом ноги та доправили його до лікарні.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2022/01/f9d21161-2525-4416-a344-0b1aa1d277fb.jpeg)
Виявилося, що пасажир був нетверезим. У водія відібрали зразки крові для проведення експертизи.
Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.