КБФ ініціює Національну дискусію для обговорення зовнішньої загрози з боку Росії.

22 січня 2022 року, відзначаючи День Соборності, Київський Безпековий Форум ініціює національний круглий стіл “Єдність народу. Захист демократії. Оборона держави” для обговорення внутрішньої політичної ситуації в нашій державі та зовнішньої загрози з боку Росії.

2022 рік розпочинається для України з великих зовнішніх і внутрішніх викликів. Країна потребує масштабного діалогу, який би об’єднав патріотичні політичні сили і громадськість, а також створив умови для серйозної розмови з владою, щоб запобігти небезпекам, а також фатальним помилкам і прорахункам.

До участі в події запрошені лідери парламентських фракцій, позапарламентських сил, відомі громадські діячі і провідні експерти.

З часу Революції Гідності такий формат застосовується вперше.

Круглий стіл під егідою КБФ має на меті створити умови для масштабного понадпартійного діалогу з найважливіших проблем країни.

Як підкреслюють організатори, “смертельна загроза з боку Росії, яка знову нависла над Україною, вимагає нашої колективної мобілізації. Мобілізація сил і взаємна підтримка також необхідні для протидії в Україні наступу на демократію, руйнації державних інституцій, згортання реформ, підйому “п’ятої колони” Кремля і провокованого розбрату серед людей”.

Київський Безпековий Форум – провідна міжнародна платформа України з проблем війни і миру, заснована Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”.

Дивіться трансляцію 22 січня об 11:00 в ефірі телеканалу ТВА – постійного інформаційного партнера Київський Безпекового Форуму. А також – на Інтернет-ресурсах :

YouTube Фонду «Відкрий Україну»

Facebook Арсенія Яценюка

Facebook КБФ

Сайті КБФ

Реклама

Залишити коментар