МЗС вимагає від віцепрем’єра Словаччини публічного спростування заяви, у якій назвав Крим частиною Росії, а санкції шкідливими

Міністерство закордонних справ України вважає неприйнятними заяви віцепрем’єра і міністра економіки Словаччини Ріхарда Сулика щодо тимчасово окупованого Росією Криму та санкцій проти РФ.

Про це речник МЗС Олег Ніколенко сказав у коментарі Українській правді.

“Вимагаємо публічного спростування паном міністром своїх висловлювань, які не сприяють розвитку дружніх українсько-словацьких відносин”, – сказав Ніколенко.

Речник МЗС наголосив, що позиція Сулика не співпадає з офіційною позицією Словаччини та ЄС у питанні російської агресії проти України. На його думку, толерування Росії в цьому випадку заохочує її до нових агресивних дій та пропагує безкарність.

“Прикро, що урядовець дружньої нам держави, з якою у нас високий рівень відносин, демонструє викривлене сприйняття реальності в частині приналежності Криму і розуміння накладених на Російську Федерацію санкцій. Розмови про повернення до business as usual (співпраця у стандартному, звичайному режимі, – ред.) з РФ, яка грубо порушила міжнародне право, захопивши силою Крим і розпочавши збройну агресію на Донбасі, лише пропагують безкарність і заохочують Росію до подальшої агресії”, – наголосив Ніколенко.

Реклама

Залишити коментар