Українська авіакомпанія Air Ocean Airlines тимчасово скасувала усі рейси

Авіаперевізник Air Ocean Airlines скасував усі рейси щонайменше до 15 березня 2022 року.

Про це йдеться в оголошенні насайті авіакомпанії, передає Укрінформ.

“У зв’язку з затримкою постачання повітряних суден та необхідністю проведення планового технічного обслуговування літаків, що експлуатуються в цей час, авіакомпанія вимушена перенести виконання польотів із поновленням починаючи з 15 березня 2022 року”, – підкреслюється у повідомленні.

Зазначається, що кошти за квитки повертатимуться пасажирам автоматично в повному обсязі на картку, з якої було здійснено оплату. Якщо пасажир придбав квиток у агента з продажу авіаційних перевезень, то необхідно звернутися за місцем його придбання для відшкодування вартості квитка. Також авіакомпанія пропонує зберегти право польоту з відкритою датою вильоту, а при купівлі наступного квитка надасть знижку у розмірі 50% від вартості квитка.

За додатковою інформацією пропонують звертатися за номером телефону +380931775977.

Air Ocean Airlines – український авіаперевізник, що базується у міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни). Компанія здійснює як внутрішні регіональні, так і міжнародні авіаперевезення.

Флот авіакомпанії включає два пасажирські літаки Антонов Ан-148 вітчизняного виробництва.

23 жовтня 2021 року компанія отримала сертифікат експлуатанта, а 29 жовтня Державна авіаційна служба України видала їй ліцензію на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом.

Реклама

Залишити коментар