Вимагали “відкат” з бюджетних коштів: СБУ повідомила про підозру трьом буковинським посадовцям

На Буковині за матеріалами СБУ трьом посадовцям повідомили про підозру. Їх у квітні 2021 року викрили на організації корупційного механізму отримання бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

До протиправної діяльності причетні декілька посадовців одного з управлінь облдержадміністрації, обласної служби автодоріг та представники афілійованої комерційної структури. Учасники схеми вимагали й отримали від підрядника 600 тис. грн “відкату” з перерахованих бюджетних грошей за виконаний ремонт доріг. Для “узаконення” оборудки зловмисники уклали фіктивні угоду та акти про надання послуг з підконтрольною фірмою-посередником.

Раніше повідомлення про підозру отримав лише один з організаторів протиправної схеми, але слідство довело, що учасники оборудки діяли у складі організованої злочинної групи. Наразі трьом фігурантам повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Реклама

Залишити коментар