Буковинець купив посвідчення водія на ринку: правоохоронці завершили досудове розслідування

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що буковинець підробив офіційний документ і використовував його під час керування автомобілем. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Протиправні дії 41-річного жителя села Митків Чернівецького району викрили працівники сектору реагування відділення поліції № 3 (м. Заставна), коли на одній із вулиць вказаного села зупинили автомобіль “Ford”. Надане кермувальником посвідчення водія мало явні ознаки підробки. Правоохоронці вилучили документ і направили його на експертизу.

За цим фактом дізнавачі поліції провели досудове розслідування та зібрали докази причетності буковинця до кримінального проступку. Зокрема, поліцейські з’ясували, що в червні 2020 року чоловік придбав на місцевому ринку посвідчення водія без будь-яких відомостей. У подальшому порушник за допомогою принтера вніс особисті анкетні дані на куплений бланк та виготовив фальшивий документ, щоб користуватися ним  для права керування автомобілем.

За результатами досудового розслідування поліцейські склали обвинувальний акт і скерували його до суду для розгляду. Чоловіка обвинувачують у вчиненні правопорушень, передбачених частинами 1 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Реклама

Залишити коментар