Літак «Руслан» перевіз турецький супутник для SpaceX

Літак Ан-124-100 «Руслан» авіакомпанії «Антонов» перевіз із Тулузи турецький супутник Turksat 5B для запуску аерокосмічною компанією SpaceX.

Про це пресслужба авіакомпанії «Антонов» повідомила у Facebook.

«Літак Ан-124-100 авіакомпанії «Антонов» здійснив перевезення з Тулузи, Франція, нового турецького телекомунікаційного супутника Turksat 5B для запуску американською аерокосмічною компанією SpaceX. Транспортування виконано у співпраці з відділом Bollore Logistics Space в Тулузі. «Руслан» є єдиним літаком, здатним транспортувати унікальні контейнери, оскільки вони розроблені Airbus Defense and Space спеціально для перевезення літаком типу Ан-124-100», – йдеться в повідомленні.

Загальна вага вантажу 60 тонн, його габарити: довжина – 14,69 м, ширина – 5,45 м, висота – 4,36 м були близькими до розмірів вантажного відсіку літака.

«Професіоналізм технічної бригади авіакомпанії «Антонов» є гарантією безпечного та ефективного перевезення цього делікатного та унікального вантажу», – заявив спеціаліст комерційного відділу компанії Сергій Білозеров.

Він додав, що для завантаження та розвантаження разом з бортовим краном використовувався зовнішній кран, а також інше спеціальне обладнання, розроблене та виготовлене спеціалістами підприємства «Антонов».

Реклама

Залишити коментар