Найкращі гравці літньо-осінньої частини сезону у Другій лізі: двох футболістів “Буковини” відзначили

Український спортивний сайт “Sport Arena” включив двох футболістів “Буковини” до списку 33 найкращих гравців літньо-осінньої частини сезону у Другій лізі. Про це повідомили на сторінці ФСК “Буковина”.

Тарас Сивка – у топ-трійці лівих захисників, а Василь Палагнюк – серед найсильніших нападників.

“Один із найбільш досвідчених гравців сучасної “Буковини”. Сивка – технічний лівша з хорошим ударом і подачею, присутність якого дуже допомагає не лише на лівому фланзі. За оснащенням і уміннями – один із найкращих чернівецьких футболістів, що йде на користь команді як у плані завершення, так і в плані підіграшу”, – описують експерти виступи Тараса Сивки.

Гру Василя Палагнюка “Sport Arena” характеризує так: “У найкращих матчах цього форварда не спинити, а його істинний рівень проявився, наприклад, у матчі в Черкасах, де “Буковина” сенсаційно виграла, а Палагнюк забив два м’ячі. Завдяки хорошій фізиці, швидкості та постійному пошуку можливостей стартувати під зручні передачі Василь є одним із найбільш небезпечних форвардів у Другій лізі. Власне, тільки за непорозумінням він всі ці роки не грав на вищому рівні, куди не раз міг переходити”.

Реклама

Залишити коментар