У ДБР підтвердили, що порушили дві справи стосовно Гогілашвілі

Державне бюро розслідувань відкрило два кримінальних провадження стосовно ексзаступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі.

Про це інформує пресслужба відомства.

Як зазначається, у першому кримінальному провадженні досудове розслідування здійснюється за фактом можливого вчинення Гогілашвілі службового підроблення під час оформлення на роботу в Міністерство внутрішніх справ (ч. 1 ст. 366 ККУ).

Друге – за фактом можливого перевищення службових повноважень експосадовцем під час перетину блокпоста в Донецькій області (ч. 2 ст. 365 ККУ).

Гогілашвілі 11 грудня влаштував скандал на блокпосту при в’їзді в Донецьку область через те, що його автомобіль зупинили й попросили показати документи.Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює дисциплінарне провадження щодо свого заступника. Він додав, що особисто вивчить усі деталі того, що сталося, і «прийме відповідні управлінські рішення».Президент Володимир Зеленський 12 грудня закликав Кабінет Міністрів розглянути питання про звільнення Гогілашвілі у зв’язку з інцидентом.13 грудня Кабмін звільнив Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ за власним бажанням.

Реклама

Залишити коментар