Не покажете результатів – йдіть на перевибори. Гройсман запропонував владній команді Чернівців скласти повноваження

У програмі «Постфактум» журналіст Вадим Пелех поставив запитання колишньому меру Вінниці, прем’єр-міністру України 2016-2019 років Володимиру Гройсману: «Чому Вінниці вдалося, а Чернівцям ні?».  На що політик відповів, що проблема в тому, що наше місто не має якісної стратегії розвитку.

«Ви задоволені тим, що відбувається у Чернівцях? Ні. І я теж не задоволений тим, що почув від чернівчан, – зазначив Володимир Гройсман. – Говорять про постійні якісь запеклі бої політичні – ви вважаєте це нормально? А як місто буде розвиватися в таких умовах, якщо його розривають з усіх сторін?

Має бути чітка стратегія розвитку громади, сформована під це жорстка команда, безкомпромісна робота і боротьба. Це те, що я робив, будучи міським головою Вінниці. Я теж, коли прийшов, Вінниця була на 49-му місці за якістю життя в Україні. І от вже 7 років – на першому! Я ще не був тоді ні прем’єр-міністром ні головою Верховної ради. Але ви розумієте, що для того, щоб сім років назад стати номером один, до цього треба було багато років працювати, щоб це відбулося. До речі, у Вінницькій області 70% громад мають свою стратегію. Це найбільший показник в Україні. А в Чернівцях напевне й немає стратегії розвитку, яка мала би бути презентована.

 Прикро і тому, що нова влада, яка прийшла якраз на хвилі лозунгів що «ми зуміємо» і  «досить ділити місто на клани!», також не показала за цей рік якихось здобутків.

Якщо вони вже пропрацювали рік і нема результату – не треба мучити ні себе ні місто ще чотири роки. Мені прикро, що Чернівці страждають от уже десять років, якщо я не помиляюся. Якісь вічно коливання, нормального громадського транспорту нема, нормальних послуг нема… Це абсолютно неправильно. Так не може бути.

І тут питання тільки до вашої влади. Якщо вона працює і не демонструє результат – її треба змінювати. Тому якщо ви не будете бачити найближчим часом, що міський голова і його команда працюють, треба буде йому запропонувати скласти свої повноваження і піти на дострокові вибори», – наголосив політик.

Реклама

Залишити коментар