Тисяча за вакцинацію: ще у двох банках можна оформити картку для виплати

З 15 грудня у державних «ПриватБанку» і «Ощадбанку» можна оформити віртуальну картку в межах програми «єПідтримка» для отримання тисячі гривень за повний курс вакцинації. Раніше оформити картку можна було у декількох інших українських банках.

Про послугу повідомили пресслужби «ПриватБанку» й «Ощадбанку».

Щоб відкрити картку в «ПриватБанку», потрібно спершу оновити додаток «Приват24» до останньої версії. Тоді у вкладці «Гаманець» натиснути меню «Додати» і вибрати картку «єПідтримка».

Натомість у застосунку «Ощад 24/7», щоб оформити картку, потрібно натиснути «+» в головному меню вгорі праворуч, а тоді обрати «Замовити картку» — «єПідтримка».

Для переказу «ковід-тисячі» потрібно з 19 грудня для «ПриватБанку» і з 20 грудня для «Ощадбанку» у застосунку «Дія» подати заяву на отримання виплати, обрати номер віртуальної картки й погодитися на обробку персональних даних.

За умовами програми, картки діятимуть чотири місяці з дня отримання грошей, тож зараховані кошти необхідно витратити за цей час.

Поповнення, зняття коштів із рахунку або переказ на інші рахунки програма не передбачає, а невикористані кошти повернуться державі. 

Першими випускати віртуальні картки почали «Альфа-Банк», «А-Банк», monobank та «Укргазбанк». Станом на 15 грудня найбільше карток випустив monobank — 1,15 мільйона.

Тисячу зможе отримати кожен повнолітній українець, який пройшов повний курс вакцинації проти COVID-19. Витратити гроші можна буде на квитки в кінотеатр, театр, на концерт, заняття спортом, купівлю книжок чи подорожі Україною потягом або літаком.

Узяти участь у програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок «Дія». Щоб устигнути отримати виплату під час першого етапу, потрібно подати заяву з 19 до 29 грудня в «Дії».

На другому етапі (третій квартал 2022 року) уряд запропонує альтернативний механізм нарахування, над яким зараз працюють.

Загалом на програму у 2021 році спрямують 8 мільярдів гривень. Раніше президент Володимир Зеленський казав, що ще 3 мільярди виділять на початку 2022 року.

Реклама

Залишити коментар