У програмі «єПідтримка» зараз беруть участь п’ять банків – МОЗ

З 19 грудня усі українці, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби і мають завантажений в Дії “зелений” COVID-сертифікат, зможуть отримати 1000 грн. Наразі в програмі беруть участь п’ять банків, але згодом їх кількість буде розширюватися.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич, передає Міністерство охорони здоров’я.

“Щоб отримати 1000 грн, карту, на яку будуть нараховуватися кошти, можна оформлювати вже зараз. Зробити це можна, як онлайн, так і фізично, прийшовши до одного з відділень банків-партнерів. Зауважу, станом на сьогодні, в програмі беруть участь п’ять банків, але в майбутньому їх кількість буде розширюватися”, – пояснила Карчевич.

Вона нагадала, що 1000 грн за програмою єПідтримка отримують усі повністю вакциновані українці, незалежно від того, коли були зроблені щеплення.

Витратити ці кошти можна буде, зокрема, на квитки у кінотеатри, театри, музеї, концерти, а також на книги, абонементи в спортзал, внутрішні залізничні квитки.

Крім того, люди старше 60 років зможуть купити на ці кошти ліки уже з січня 2022 року.

Витратити 1000 грн на інші потреби, так само як і переказати на картку чи зняти готівкою – неможливо. Таким чином, уряд унеможливлює провокування інфляційних процесів.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський анонсував, що з 19 грудня в Україні запрацює програма з надання однієї тисячі гривень громадянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Виплата тисячі гривень здійснюватиметься у вигляді ваучерів, сертифікатів або депозитів усім громадянам, які пройшли повний курс щеплення проти коронавірусної інфекції як до 19 грудня, так і після.

Реклама

Залишити коментар