На попередження не реагував: через несплату аліментів буковинця можуть позбавити волі на 2 роки

На Буковині судитимуть 30-річного чоловіка, який чотири роки ухилявся від сплати аліментів на утримання свого сина. На попередження не реагував, тепер на нього чекає суд. За скоєне чоловікові загрожує до 2 років обмеження волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Так, у селі Зарожани Дністровського району судитимуть місцевого жителя за злісне ухилення від сплати коштів на утримання свого малолітнього сина. Буковинець заборгував виплату аліментів за 4 роки.

Поліцейські встановили, що згідно з рішенням Хотинського районного суду, чоловік був зобов’язаний виплачувати аліменти на утримання свого сина до досягнення повноліття, проте він ухилявся від виконання рішення. На неодноразові попередження про необхідність щомісячної сплати аліментів та погашення заборгованості, а також про кримінальну відповідальність буковинець не реагував.

Працівники поліції повідомили правопорушнику про підозру у скоєнні кримінального проступку передбаченого частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. Правоохоронці направили матеріали провадження до суду для розгляду та прийняття рішення.

Реклама

Залишити коментар