Монастирський відсторонив свого заступника Гогілашвілі через інцидент на блокпосту на Донеччині

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал на блокпості в Донецькій області, оскільки поліцейські зупинили автівку заступника й не впізнали його. Денис Монастирський ініціював дисциплінарне провадження та відсторонить заступника від посади на час розслідування.

Відео опублікували на YouTube-каналі «Остання Крапля».

Правоохоронці спершу намагаються пояснити, чому зупинили автівку з Гогілашвілі й перевіряли його документи. За словами одного з правоохоронців, він ретельно перевіряв документи, бо були випадки з підробленими посвідченнями.

Натомість заступник міністра обурюється, що його не впізнали, і питає, чи висять у відділках фотографії заступників міністра внутрішніх справ. На це поліцейський відповідає, що фото Гогілашвілі не бачив.

«З таким обличчям (Гогілашвілі використовує нецензурну лексику — ред.), як у мене, заступник міністра один. Я вже три роки заступник міністра, сумно, що ти не знаєш», — заявив чиновник.

Поліцейський сказав, що тепер знатиме заступника, на що Гогілашвілі відповів: «Тепер і я тебе знаю, дружок, і для тебе це приємним не буде».

«Я вважаю неправильним, що ти не знаєш обличчя заступника міністра внутрішніх справ… Повне недотримання субординації. Я не повинен витрачати час, щоб доводити, що я заступник міністра», — сказав Гогілашвілі.

Також чиновник обурюється, що інший поліцейський попросив не стояти за його спиною людей, які були разом із Гогілашвілі. Заступник міністра скаржився, що поліцейський не довіряє іншим співробітникам МВС.

Через декілька годин після публікації відео на інцидент відреагував міністр Денис Монастирський. Він зазначив, що ініціював перед прем’єр-міністром здійснення дисциплінарного провадження, під час якого мають установити обставини події та зробити висновки.

На період розслідування Гогілашвілі відсторонять від посади. «Я особисто вивчу всі деталі того, що сталося, й ухвалю відповідні управлінські рішення», — написав Монастирський.

Олександр Гогілашвілі працює у Міністерстві внутрішніх справ із 2019 року. Він був заступником Арсена Авакова, а тепер — Дениса Монастирського.

ЗМІ пишуть, що його дружина Марія Левченко працює помічницею президента Володимира Зеленського. Президент розповідав, що Левченко була його помічницею ще з часів його роботи у «Кварталі 95».

Реклама

Залишити коментар