Військові керівники НАТО провели екстрену зустріч

Начальники генеральних штабів збройних сил країн НАТО провели віртуальну зустріч для обговорення викликів у сфері безпеки. Серед питань була і ситуація біля кордонів України.

Про це йдеться на сайті НАТО.

30 начальників штабів країн-союзниць зібралися 6 грудня на віртуальну зустріч військового комітету. Вони заслухали інформацію верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО, а також помічника генерального секретаря НАТО з розвідки та безпеки.

“Начальники штабів обмінялися інформацією для досягнення спільного розуміння з метою посилення політики безпеки й оборони Альянсу. Метою зустрічі було розвинути прозорість серед союзників та узгодити поточні дії на національному рівні та на рівні Альянсу”, – наголошується в оприлюдненому повідомленні.

Як повідомляє “Укрінформ“, представник Альянсу їм повідомив, що ця зустріч була позачерговою.

“Так, вони обговорювали ситуацію, що склалася навколо кордонів України, але не лише її. Завданням було оцінити обстановку у ширшому контексті. Тому що, якщо акцентувати увагу лише на одній темі (російського, – ред.) військового нарощування навколо України, можна упустити інші важливі деталі”, – повідомив співрозмовник видання.

Реклама

Залишити коментар