Суд в Україні дозволив затримати Поклонську у справі про держзраду

Київський апеляційний суд надав дозвіл на затримання колишнього так званого “прокурора” окупованого Росією Криму Наталії Поклонської, підозрюваної у державній зраді.

про це повідомляє Київський апеляційний суд.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану прокурором на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду Києва від 27 вересня поточного року.

“Вказаною ухвалою відмовлено в задоволенні клопотання прокурора відділу Офісу генерального прокурора про надання дозволу на затримання підозрюваної, громадянки П., з метою приводу її для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, – йдеться в повідомленні суду.

Подану прокурором апеляційну скаргу суд задовольнив та ухвалу слідчого судді Шевченківського райсуду Києва від 27 вересня скасував.

“Постановлено нову ухвалу, якою задоволено клопотання прокурора Офісу генерального прокурора про надання дозволу на затримання підозрюваної, громадянки П., з метою її приводу для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, – повідомляють у суді.

За даними суду, колишня “прокурор” тимчасово окупованого Криму підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 28, ч.1 ст.109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч.1 ст.111 (державна зрада), ч.1 ст.255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) Кримінального кодексу України.

У серпні генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що правоохоронці вирішують питання щодо застосування заочного притягнення до відповідальності колишнього українського юриста Наталії Поклонської, яка була “прокурором Криму”.

У жовтні Міністерство закордонних справ України вже порушило перед урядом Кабо-Верде питання злочинної діяльності Наталії Поклонської, яку президент Росії призначив послом у цій країні.

Реклама

Залишити коментар