Арсеній Яценюк: Головний гарант нашої незалежності —наш український солдат

“Сьогодні День Збройних Сил України. Ми знаємо, що стається з країною, у якої зруйнована власна армія. Ми прожили цей драматичний досвід сім років тому. Росія окупувала Крим, захопила Донецьк і Луганськ”, — написав лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами українці знають, якою є країна з відновленими Збройними Силами, патріотичним особовим складом, загартованими у боях офіцерами і солдатами. Ворога зупинено, державну незалежність захищено.

“Сьогодні біля кордонів України більш ніж стотисячна армія добре озброєних загарбників. Російська гієна клацає зубами на нашу державу вздовж тисяч кілометрів кордону, мріючи поглинути нас і відтворити деспотичний радянський союз на чолі з Москвою”, — зазначив він.

На його думку, українцям, не важко уявити за останні роки, що відчували народи Європи у 1939-му, коли орди нацистів стояли на кордонах Польщі, готуючись почати криваву Другу світову.

“Головний гарант нашої незалежності й головна стримуюча сила для окупанта – наш український солдат. Ви захищаєте Україну від рабства, деспотії і безправ’я. Ви захищаєте нас від нових голодоморів, катівень і геноцидів. Дякуємо вам, наші захисники. Вічна пам’ять полеглим. Вічна слава живим.Молимося за вас, молимося за Україну! З Днем Збройних Сил!”, — написав Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар