Ахметов відповів на закиди президента про підготовку держперевороту

Бізнесмен Рінат Ахметов заперечив, що його намагаються втягнути у держпереворот, про що заявляв президент Володимир Зеленський.

Про це йдеться в заяві Ахметова на сайті його «Систем Кепітал Менеджмент» (SCM).

Бізнесмен заявив, що слова Зеленського «є суцільною брехнею».

«Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент. Моя позиція була і буде однозначною — незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують», ㅡ йдеться у заяві Ахметова.

Він заявив, що є «найбільшим інвестором, платником податків і роботодавцем країни».

Президент Володимир Зеленський на пресмарафоні 26 листопада заявив, що отримав інформацію про підготовку 1-2 грудня в Україні державного перевороту. В його участь нібито втягують бізнесмена Ріната Ахметова.

«У нас є не тільки агентурна інформація. У нас є записи, де представники з України обговорюють із представниками Росії участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні», ㅡ сказав він.

Він уточнив, що не сам Ахметов готує переворот, і до нього не залучені українські військові. Під затягуванням мають на увазі фінансову підтримку від Ахметова. За словами президента, у держпереворот нібито мають залучити мільярд доларів.

«Люди зі служб РФ і деякі товариші з України обговорюють те, що суспільство готове і що Рінат готовий включатися у питання держперевороту, у зміну чинного президента», ㅡ каже Зеленський.

Крім того, він запросив Ахметова до Офісу президента, щоб «послухати інформацію, якою можна поділитися».

Реклама

Залишити коментар