1 грудня відбудеться Київський Безпековий Форум

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» Open Ukraine присвячує цьогорічний форум 30-тій річниці нашої Незалежності та національного референдуму, проведеного 1 грудня 1991 року, який утвердив державність і закріпив міжнародно-правову недоторканність і непорушність кордонів України.

Росія знову нарощує військові сили на кордонах нашої держави. Кремль заблокував переговорний процес з мирного врегулювання. Зростає кількість замахів і провокацій проти українських військових.

Головними для форуму стануть запитання, звернені до національних політиків і всієї країни: як найефективніше захистити Україну від агресії Росії і як захистити національний курс змін, обраний після Революції Гідності? Очікувані дискусії будуть правдивим і компетентним обговоренням безпекового і політичного становища України.

Учасники форуму – політичні лідери, військові, економісти, експерти з проблем безпеки та міжнародних відносин, громадські активісти.

До форуму звернуться академік Ігор Юхновський, автор ініціативи референдуму 1991 року, та академік Володимир Горбулін, колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України.

Спеціальний гість Київського Безпекового Форуму – європейський і польський діяч, Президент Європейської Народної партії Дональд Туск. Саме Польща стала першою державою світу, яка визнала незалежність України після референдуму 1 грудня 1991 року.

Серед почесних іноземних промовців – Вікторія Нуланд, заступниця Державного секретаря США, Марсі Каптур, співголова групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів, Деймон Вілсон, президент і головний виконавчий директор Національного фонду на підтримку демократії, Адам Міхнік, головний редактор польської газети «Gazeta Wyborcza», Тімоті Снайдер, всесвітньовідомий історик і професор Єльського університету.

Дивіться трансляцію 1 грудня об 11:00 на ресурсах:
YouTube Фонду «Відкрий Україну»: https://bit.ly/2YYesPc;
Facebook КБФ: https://bit.ly/2QOTHU5;
Facebook Арсенія Яценюка: https://bit.ly/3esbOXZ;
Сайті КБФ: https://bit.ly/3npmIBZ.

Інформаційні партнери: Ukraine 24, Сегодня, ГОРДОН, Interfax-Ukraine, espreso.tv, Цензор.НЕТ, Лівий Берег – LB.UA, Телеканал “Прямий”, Defense Express, Телерадіокомпанія ТВА / TVA, UkraineWorld, Интернет-обозрение “Главное”.

Київський Безпековий Форум – провідний міжнародний форум України з проблем війни і миру, національної та глобальної безпеки.

Реклама

Залишити коментар