Громадянство країн ЄС за 5 тисяч євро: на Буковині викрили виробників фальшивих документів

Прикордонники спільно з Службою безпеки України викрили транскордонне угруповання, учасники якого підробляли документи та сприяли українцям в отриманні громадянства країн ЄС. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

До злочинної групи входили жителі Івано-Франківської та Чернівецької областей. Чоловіки підробляли документи за допомогою “липових” печаток. Згодом, осіб супроводжували закордон для подальших процедур та отримання власне паспортних документів.

У ході обшуків за адресами проживання та реєстрації фігурантів виявили чорнову документацію, підроблені печатки та штампи, документи на отримання та рішення про отримання іноземного громадянства, банківські картки, чималу кількість євроготівки, мобільні телефони з доказами протиправної діяльності, а також оргтехніку, яку використовували для виготовлення недійсних документів.

Окрім того, оперативники задокументували факт отримання зловмисниками оплати за свої “послуги”. На першому етапі подачі документів “клієнт” сплачував 2 тисячі євро. Повний пакет послуг вартував 5 тисяч євро.

Реклама

Залишити коментар