Або Зеленський вимагає розслідування держзради щодо справи «вагнерівців» серед посадовців з його кабінету, або він сам зрадив присязі – Арсеній Яценюк

Або Зеленський негайно відстороняє всіх, хто був в його кабінеті при доповіді про спецоперацію щодо «вагнерівців» , і вимагає створити спеціальну незалежну слідчу групу для розслідування держзради, або Зеленський і є тим, хто провалив спецоперацію і зрадив присязі Президента України, – вважає Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, Арсеній Яценюк.

Колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба підтвердив, що операція із захоплення путінських вбивць із банди Вагнера реалізовувалась українською розвідкою і була провалена свідомим рішенням керівництва держави, підкреслив у своєму дописі на Facebook Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що зараз лунає багато прізвищ, «хто міг бути тим “щуром”, який зрадив Українську державу, розкрив операцію і врятував путінських злочинців».

Водночас, підкреслив Арсеній Яценюк, єдина особа, за кого голосував народ України і яка за законом відповідає за національну безпеку і здійснює загальне керівництво всією розвідкою, – Володимир Зеленський.

«Є тільки два варіанти. Перший – Зеленський негайно відстороняє всіх, хто був в його кабінеті при доповіді щодо цієї спецоперації, і вимагає створити спеціальну незалежну слідчу групу, результатом діяльності якої є пред’явлення звинувачення в державній зраді конкретним посадовим особам з кабінету Зеленського. Другий – Зеленський і є тим, хто провалив спецоперацію і зрадив присязі Президента України», – наголосив Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар