Згідно документів МАФи знесли ще в 2020: чернівецькі чиновники організували корупційну схему

У Чернівцях викрили корупційну схему. На території міста зараз встановлені деякі МАФи. Проте згідно документів, їх ліквідували ніби-то ще в 2020 році за кошти громади. Про це повідомляє Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради.

Колишній Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин “нашвидкоруч” якраз наприкінці виборчих перегонів в 2020 році уклав з одним із чернівецьких приватних підприємств угоди на демонтаж ряду незаконно розміщених МАФів та будівельних конструкцій. За декілька днів до угод були долучені документи про ніби-то виконання всіх робіт і передачу всього майна на збереження в КП “Чернівецьке тролейбусне управління”. На підставі цих документів одразу були перераховані кошти на рахунок цієї приватної компанії.

Натомість посадові особи КП “ЧТУ” пояснили, що більшу частину ніби-то демонтованих МАФів і будівельних конструкцій ніколи не бачили і на відповідальне зберігання не приймали, а деякі на території підприємства є, але були доставлені туди декілька років тому.

Водночас в деяких випадках самі власники майна, яке підлягало демонтажу, власними силами демонтовували свої об’єкти і вивозили. Проте згідно документів майно вони зберігають на території ЧТУ і за це місто заплатило кошти.

Матеріали перевірки передали в органи Національної поліції. Вчора, 18 листопада, зареєстрували кримінальне провадження та розпочали слідчі дії.

Реклама

Залишити коментар