Торгували цигарками та алкоголем без акцизу: на Буковині правоохоронці викрили власника продуктового

На Буковині у одній з крамниць місцеві жителі торгували алкогольними й тютюновими виробами без марок акцизного податку України. Їх викрили правоохоронці. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Поліція продовжує здійснювати на території Чернівецької області комплекс спеціальних заходів для боротьби з незаконним виготовленням, зберіганням і продажем підакцизних товарів.

Незаконний обіг підакцизних товарів виявили і співробітники відділення поліції № 2 (м. Кіцмань) Чернівецького райуправління поліції. В селі Давидівці приватний підприємець протиправно збував у крамниці тютюнові та алкогольні вироби.

У приміщенні магазину поліцейські виявили та вилучили 400 пачок сигарет і 139 пляшок алкогольних напоїв без необхідних марок акцизного податку України. Також правоохоронці вилучили 3 коробки, в кожній з яких було по 10 літрів прозорої рідини зі специфічним запахом спирту.

Слідчі поліції внесли відомості про правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Реклама

Залишити коментар