“Вони – не раби. Вони нікому нічого не повинні”: суд оштрафував буковинця за те, що його діти не відвідують школу

У Чернівецькій області суд оштрафував на 850 гривень батька чотирьох дітей, який відмовився віддавати їх до школи через “негативний вплив на їхній розвиток”. Чоловік заявив, що вірить не в соціальні, а природні закони, і не хоче, щоб його діти були рабами. Про це пише 24 канал.

Батько Дмитро Поп’юк розповів, що разом із дружиною дає дітям “сімейну освіту”. Про це йдеться у відповідній постанові суду від 8 листопада.

Чоловік на судовому засіданні повідомив, що веде спосіб життя, наближений до природного, та вбачає у соціумі негативний вплив на розвиток і виховання своїх дітей.

Тому через це він у цьому навчальному році відмовився від освітніх послуг, які його діти могли отримувати в місцевому навчальному закладі. На запитання судді, чому діти Поп’юка не відвідують школу, відповідач дав таку відповідь: “Мої діти мають повний вибір. Вони – не раби. Вони нікому нічого не повинні”.

Путильський районний суд визнав Дмитра Поп’юка винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею №184 – “невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”.

На чоловіка наклали адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень. Також він повинен сплатити судовий збір у розмірі 454 гривень. Батько ще може оскаржити постанову в апеляційному порядку упродовж десяти днів.

Реклама

Залишити коментар