“Укрексімбанк” поновив на посадах двох нападників на журналістів “Схем”

“Укрексімбанк” поновив на посадах директора департаменту банківської безпеки “Укрексімбанку” Ігоря Тельбізова та начальника управління внутрішньої безпеки установи Олега Осіпова, які за наказом голови правління Євгена Мецгера 4 жовтня застосували силу проти журналістів програми “Схеми”.

Про це повідомляє “Радіо Свобода“.

Наказ про поновлення Тельбізова і Осіпова датується 9 листопада. У ньому йдеться про завершення внутрішнього розслідування в банку.

Раніше Ігоря Тельбізова відсторонили від посади. Про відсторонення Олега Осіпова публічно не заявляли, хоча йому також вручили підозру, а згодом – офіційне обвинувачення у кримінальній справі про напад на журналістів.

Дії директора департаменту банківської безпеки Ігоря Тельбізова та начальника управління внутрішньої безпеки Олега Осіпова слідство кваліфікувало за двома кримінальними статтями: 171 (незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів, перешкоджання роботі журналіста, вчиненого службовою особою з використанням свого службового становища) та 126 (Умисне вчинення насильницьких дій, які завдали фізичного болю та не спричинили тілесних ушкоджень).

Досудове розслідування кримінального провадження вже завершилось, справа скерована до суду, підготовче засідання призначили на 29 листопада 2021 року.

Нагадаємо, на знімальну групу програми “Схеми” здійснили напад під час інтерв’ю з головою “Укрексімбанку” Євгеном Мецгером просто в його кабінеті.

В “Укрексімбанку” напад на журналістів “Схем” у кабінеті голови правління Євгенія Мецгера пояснили “незаконним заволодінням банківською таємницею”.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що керівництво “Укрексімбанку”, який належить державі, мало зробити все, для недопущення конфлікту з журналістами проєкту “Схеми”.

Схеми” відновили відео нападу на журналістів у кабінеті керівника “Укрексімбанку”, яке намагалися видалити співробітники фінустанови.

Прокуратура вручила підозру Євгену Мецгеру через напад на журналістів.

“Схеми” оприлюднили розслідування про видачу Укрексімбанком $60 млн підприємцю з бізнесом в окупованій Горлівці.

Голову правління “Укрексімбанку” Євгена Мецгера звільнили з посади.

СБУ розслідує кредит “Укрексімбанку” за статтею “фінансування тероризму”.

Реклама

Залишити коментар