Втілюють ідеали Революції Гідності: у Чернівецькій ОДА нагородять студентів та учнів

У Чернівецькій обласній державній адміністрації визначили школярів та студентів, котрі отримають Премію імені Героїв Небесної Сотні. Про це інформує Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.

Відібрали їх під час засідання відповідної комісії, до складу якої увійшли Юрій Аксенин, Наталія Щербанюк та представники структурних підрозділів ОДА.

“Маємо ухвалити непросте рішення – назвати тих, хто своєю життєвою позицією, діями, активністю є продовженням шляху Героїв Небесної Сотні – Олександра Щербанюка та Василя Аксенина. Тому справедливим є, що кандидатів обиратимуть саме члени сімей наших Героїв”, — зазначила директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Людвига Цуркан.

Для участі у відборі на призначення Премії заклади освіти подали 16 кандидатур: 8 школярів та 8 студентів. За умовами конкурсу, премійовані особи повинні мати здобутки, які утверджують ідеали й цінності Революції Гідності та ідеали Свободи.

З-поміж кандидатів обрали 10, котрі вже незабаром отримають премію імені Героїв Небесної Сотні. Вручатимуть її до Дня Гідності та Свободи, який відзначають 21 листопада.

Реклама

Залишити коментар