«Дія» не працюватиме в ніч на 7 листопада

У ніч на 7 листопада замовлення послуг і документів у застосунку й на порталі “Дія” буде недоступне, оскільки “Дія” переїжджає до нового датацентру для підвищення якості роботи.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Facebook.

“Дія працюватиме ще стабільніше. Дія переїздить до нового датацентру для розширення потужностей… У зв’язку з цим переїздом у ніч з суботи на неділю 7 листопада з 00:00 до 07:00 замовлення послуг та документів у Дії буде недоступне”, – йдеться у повідомленні.

У Мінцифри просять українців завчасно подбати, щоб COVID-сертифікат був завантажений в електронному або паперовому вигляді.

Як згенерувати COVID-сертифікат з порталу Дія та завантажити його у форматі PDF на телефон — у відеоінструкції. Також можна додати цифровий документ у застосунок YourWallet. Якщо у застосунку вже є COVID-сертифікат, його можна показати під час перевірки вночі 7 листопада, але не виходячи в цей час з Дії.

У Мінцифри запевнили, що усі послуги в застосунку та на порталі Дія після 7 листопада витримуватимуть ще більше навантаження, “літатимуть” ще швидше, якісніше, цілодобово.

Із 7-ї ранку 7 листопада застосунок та портал працюватимуть у звичному режимі.

Реклама

Залишити коментар