Виготовляв фальшиві ПЛР-тести: правоохоронці викрили 23-річного іноземця

Оперативники міграційної поліції та дізнавачі Чернівецького районного управління поліції встановили, що 23-річний громадянин іноземної держави виготовляв фальшиві результати ПЛР-тестів для безперешкодного перетину державного кордону. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Підроблені довідки зловмисник збував серед своїх знайомих студентів-іноземців. Поліцейські провели обшук у помешканні порушника та вилучили речові докази його причетності до протиправної діяльності.

Злочинні дії іноземного студента викрили співробітники відділу міграційної поліції ГУНП в Чернівецькій області під час проведення цільових заходів щодо протидії порушенням законності іноземцями.

Зокрема, поліцейські з’ясували: навчаючись на третьому курсі одного з буковинських вишів, іноземець налагодив незаконну схему заробітку з продажу підроблених документів.

Усвідомлюючи небезпечні наслідки таких дій, порушник виготовляв на ноутбуці довідки з негативними результатами тесту ПЛР, вносячи туди всі необхідні реквізити своїх “клієнтів”. Фальшиві документи він продавав по 500 гривень.

Щоб приховати свою противну діяльність, зловмисник збував підроблені документи виключно співвітчизникам. Попри всі намагання порушника уникнути відповідальності, поліцейські викрили та задокументували факти систематичного виготовлення та продажу фіктивних довідок.

Співробітники міграційної поліції та Чернівецького райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення провели санкціонований обшук у помешканні, яке винаймає зловмисник у Чернівцях.

Реклама

Залишити коментар