Не підготувати енергетичний сектор до зими — диверсія Незалежності України

Продаж на аукціоні “Укренерго” права на імпорт електроенергії з Росії і Білорусі в обсягах, що покривають 15 відсотків споживання України, —це прямий шлях до втрати нашої енергетичної незалежності, яку ми виборювали з 2014 року, —наголосив Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк.

Перед початком зими вся країна дізналася, що влада повністю провалила підготовку до опалювального сезону, підкреслив він:

“Вугілля на складах практично немає. Наявні залишки не дозволяють енергетичній системі нормально пройти піковий зимовий період споживання електроенергії. Газ за дешевими цінами не закупили, завдавши збитків розміром з оборонний бюджет”.

Тепер країну знову штовхають в обійми Росії. За його словами для Путіна електроенергія, газ і вугілля є всього лише інструментами ведення війни. Спочатку ти отримуєш дешеві ресурси – а потім залишаєшся без частини своєї території.

“Не підготувати енергетичний сектор до зими – це не просто недбальство Провалити закупівлю вугілля — не просто непрофесійність. Навіть не помилка. Це пряма диверсія проти нашої Незалежності”, — наголосив Арсеній Яценюк. 

Він підкреслив, що сьогодні Україна своїми грошима підтримує диктаторські режими Путіна і Лукашенка. Арсеній Яценюк нагадав, що наші держави-партнери, зокрема, країни Балтії, які просили не фінансувати режим Лукашенка, “сьогодні мають право поставити питання: з ким Україна, якщо ми посилюємо тих, хто дестабілізує ці держави і проводить дику агресивну політику в регіоні”.

Реклама

Залишити коментар