Демонтують до 4 листопада: підприємців просять прибрати літні майданчики

Керівників закладів громадського харчування просять демонтувати літні торгівельні майданчики до 4 листопада. Про це повідомляє Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради.

Пункт 1.16. положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою передбачає, що літній торговий майданчик – тимчасова, збірно-розбірна конструкція з навісом або без нього, що виготовляється з полегшених матеріалів, основними складовими якої є вуличні меблі (лавки, столи, стільці), використовується як приналежна річ для здійснення комерційної діяльності та розміщується в теплий період року з 01 березня до 01 листопада безпосередньо біля об’єкта сфери торгівлі (послуг) який забезпечений санітарно-побутовими умовами для дотримання правил особистої гігієни з наявним (доступним) санітарним вузлом.

В разі не проведення робіт з демонтажу літніх майданчиків, будуть вжиті заходи адміністративного впливу до суб’єктів господарювання у відповідності до ст. 152 КУпАП та Правил благоустрою міста Чернівці.

Реклама

Залишити коментар